Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

Dostarczamy innowacyjne systemy, służące do zwiększania efektywności sprzedaży. Dzięki nim nasi klienci zyskują nowe i atrakcyjne możliwości prezentacji własnych produktów. Do takich systemów zaliczają się:  InteriCAD Lite, Panoramy 360 oraz iScan.

 

InteriCAD Lite

InteriCADLite-tmsys

 

InteriCAD Lite to program, który pozwala na szybkie zaprojektowanie dowolnego wnętrza, wykonanie jego fotorealistycznej wizualizacji oraz przygotowanie profesjonalnego katalogu i kompletnej oferty dla klienta.

 

Więcej informacji

Panoramy 360

Panoramy-360-tmsys

 

Panoramy 360  to innowacyjna aplikacja, która pozwoli ci na interaktywną prezentację wnętrz w środowisku 3D. Dzięki niej będziesz mógł w atrakcyjny sposób przedstawić swojemu klientowi projekt jego przyszłego wnętrza.

 

Więcej informacji

 

iScan

iscan-tmsys

 

iScan to nwowoczesny system prezentacyjny umożliwający szybką prezentację klientowi wszystkich znajdujących się w ofercie produktów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych.

 

Więcej informacji

 

Personalizacja systemów

Kastomizacja-systemów-tmsys

 

Oferujemy pełną indywidualizacje naszych systemów. Każdy z nich może zostać specjalnie dostosowany do potrzeb Twojej  firmy, sieci sprzedaży lub Twoich partnerów biznesowych.

 

Więcej informacji