Suszek i Lege Artis

Suszek

Suszek i Lege Artis

  • //
  • 22 października 2013

Suszek i Lege Artis to dwie marki mebli tapicerowanych należące do małżeństwa Pani Anny i Pana Jacka Suszek. Powstała w roku 2001 firma, specjalizuje się z tworzeniu projektów, prototypów – pierwszych wzorów mebli z pełną dokumentacją oraz doradztwem rozwoju produktu na rynku.

 

Projekty autorstwa Pana Jacka Suszka to połączenie walorów estetycznych, funkcjonalności i komfortu z jakością mebli. Unikalny i charakterystyczny design wymusza dobór właściwej metodologii sprzedaży mebli stąd też bardzo mocna współpraca firmy Suszek z projektantami wnętrz, wspartej budową bibliotek modeli 3D a także zaangażowaniem firmy w konkurs Designboom adresowany właśnie do tej grupy profesjonalistów.

 

Państwo Suszek są też promotorami polskiego design’u i polskich projektantów. Poprzez portal RazKozieDesing, wspierany technologiami 3D bazującymi na systemach z rodziny InteriCAD, projektanci maja szansę zaprezentowania swoich pomysłów szerokiemu gronu klientów ale także nawiązać relacje z potencjalnymi producentami mebli w Polsce.

 


  • Klient: Suszek i Lege Artis
  • Realizacja: modele 3D formatach 3ds, dwg, mrm, obj; biblioteki modeli dla projektantów wnętrz; kastomizacja systemów do projektowania i wizualizacji dla portalu RazKozieDesign; dostawa oprogramowania z rodziny InteriCAD; własna kategoria sponsorska w konkursie Desingboom - edycja 2012

Strona WWW